Srpen 2015

Zachraň se !

19. srpna 2015 v 10:30 | Anetka |  Téma týdne
Poslední dobou se mi zdá, že můj život neplyne tak jednoduše jak by měl. I s delším šťastným vztahem se cítím každým dnem prázná a smutná čím dál víc. Není to nálada, to už je určitý stav, kterého jsem dosáhla střádáním, právě oněch špatných nálad. Nechuť z každého dne mi přináší jen nevolnosti a chuť, zalést na celý den do postele a nic nedělat, nechat tam všechno, co je mojí součástí a spát a spát a spát až do skonání světa.
A každý se tak cítí, stačí aby se pár nešťastných okolností v něčím životě seskupilo na jednu hromadu. Opustil tě někdo, zemřel někdo, koho jsi měla ráda, zlomil ti někdo srdce nebo si pro někoho přestala být tak důležitá, že se na tebe už ani nepodívá ? Zachraň se !

Deset různých diet a žádná nefungovala, proč?

10. srpna 2015 v 19:56 | Anetka |  Krása a zdraví
Jakožto žena si moc dobře dokážu představit ženské myšlení (článek na toto téma najdete trochu níže na mém blogu s názvem: Co máme v hlavě ? ). Moc dobře tedy vím, že více než plovina ženské populace denně řeší svoji vlasní váhu. I já se přiznám, že se svými 47,5 kily občas stojím před zrcadlem a i když s mojí muší váhou je to zcela zbytečné, zkoumám, zda nemám vypoulené bříško nebo nějaké tuky na stehnách. Tudíž, asi můžu za ženy říct, že vnitřním démonem ženy, je zlý malý čert, tlustý až do pekla, který si svoje komplexy kompenzuje tím, že ženy nabádá aby držely dietu. Je to ale nutné? Pojdmě se podívat, co vlastně dieta znamená.

Destrukční deník, ano či ne ?

10. srpna 2015 v 19:17 | Anetka
Ahoj, dlouho jsem rozmýšlela, na co udělám svoji první recenzi a pak mě to trklo, udělám to na věc, která mi leží nejblíž mojí levé ruky, čímž byl právě DESTRUKČNÍ DENÍK. Bude to celkem výstižné, protože s ním mám mnoho zkušeností a tak to půjde snadno. SO, LETS DO IT !


Strašidlo pod ženskou postelí

2. srpna 2015 v 22:40 | Anetka |  Téma týdne
Každá žena ji zná. Přítelkyni, která na určitý čas dokáže vyřešit mnohé problémy. Přítelkyně, která vás zbaví akné, přítelkyně, která vám srovná menstruační cyklus a hlavně vám dovolí si bezmezně užívat, aniž byste se musela bát neplánovaného otěhotnění. Ano, mluvím o HA- hormonální antikoncepci. Ale je tato přítelkyně opravdu tak úžasná za jakou ji všichni považují ? Odpověď zní: Není. Protože ač se na začátku může zdát, že vám opravdu pomůže, výsledkem je ještě více a mnohem více zavážnějších problémů než na začátku.